АІГУ організувала вебінар з теми «Найкращі методи SEO для туристичних компаній»

76 Views
Published
Якщо ми звернемося до інструментів, які рекомендовані для використання в індустрії туризму, то одним з таких інструментів є пошукова оптимізація (SEO). SEO надає можливість професіоналам туристичного бізнесу значно збільшити кількість відвідувань вебсайту потенційними клієнтами, які знаходяться в пошуках компанії, продукту або сервісу, за допомогою пошукових систем (таких як Google).

Більш того, ці пошукові системи дуже гнучкі та змінюють методи своєї роботи. Як приклад, туристична компанія не бере до уваги, що пошукові системи мають можливість змінювати свою стратегію, і, наприклад, в якийсь момент компанія вирішує, що, коли потенційний клієнт проводить пошук, то вебсайти з великою кількістю зображень отримають краще позиціювання, у цьому випадку відсутність гнучкої відповіді компаній позбавляє бізнес збільшення доходів.

Як тільки туристичні компанії дізнаються про останні тенденції в туризмі та про фактори, що впливають на рішення туристів відправитися в подорож, щоб генерувати високоякісний трафік за допомогою органічного пошуку, компанії мають можливість використовувати різні методи та безплатні інструменти для реалізації SEO.

На вебінарі поговорили про сучасні методи SEO в туристичному бізнесі, про SEO на сторінці та поза сторінкою, основи стратегії ключових слів, як використовувати інструменти SEO (безплатні інструменти!) та яких методів у SEO слід уникати.

Хто спікер?
Одрі Скотт (Audrey Scott) — стратег із туризму та маркетингу з широким досвідом цифрового маркетингу та розробки турпродуктів. Як співзасновник Uncornered Market, вона понад 10 років працювала з туристичними компаніями та громадськими організаціями. Робота Одрі як радника, письменниці та оратора дозволила їй побувати на всіх континентах та відвідати понад 100 країн. Одрі вважається експерткою з питань сталого туризму та маркетингу, виступаючи на міжнародних конференціях, включаючи ITB Berlin, WTM, WTTC, UNWTO, ATWS та TEDx.

Захід організований Національною асоціацією в’їзного та внутрішнього туризму Молдови (ANTRIM) разом з Асоціацією Індустрії Гостинності України за підтримки проєкту USAID EDGE Buy-in Moldova Competitiveness Transition Activity.

Довідково.

Цей вебінар є другою сесією туристичного журналу — ANTRIM Tourism Intelligence Journal. Метою журналів є дослідження ринку та провідних туристичних тенденцій з подальшим використанням отриманих даних у прийнятті рішень щодо туристичних продуктів та послуг. Кожен такий туристичний журнал складається з навчального вебінару (сесії) та письмового інформаційного бюлетеня. Нагадаємо, що 04 листопада 2021 року Асоціація Індустрії Гостинності України спільно з Національною асоціацією в’їзного та внутрішнього туризму Молдови (ANTRIM) вже провели першу сесію в рамках першого туристичного журналу на тему «Застосування тенденцій маркетингу та цифровізації у турбізнесі: Основні інструменти, які туристи використовують для обрання та бронювання подорожей; та як зробити ваші онлайн-платформи помітними для успішних продажів».

➡️ Про що була перша сесія і чому вона була корисною для туристичної галузі?
Сесія №1 під назвою «Застосування тенденцій маркетингу та цифровізації у турбізнесі: Основні інструменти, які туристи використовують для обрання та бронювання подорожей; та як зробити ваші онлайн-платформи помітними для успішних продажів» була присвячена останнім тенденціям маркетингу та цифровізації в пост Covid-туризмі. Під час першої сесії учасники ознайомилися з ключовими інструментами, які туристи використовують для дослідження та бронювання туристичного продукту, і зрозуміли важливість цифрових профілів та різних ролей вебсайтів, інструментів соціальних мереж, TripAdvisor / Google Maps, туристичних агентств онлайн (OTA) у маркетингу.
Наприкінці першої сесії було зроблено висновок, що краще планування маркетингових дій та просування туристичного продукту в онлайн-середовищі відбувається внаслідок аналізу даних та застосування знань на практиці, а також за допомогою сучасних інструментів та методик.
Якщо Ви пропустили першу сесію, то можете переглянути запис трансляції за посиланням: https://bit.ly/3nVrj0t
Для входу потрібно вказати цей пароль w5=dAnnV

Нагадаємо, що у 2020 АІГУ та АНТРІМ домовилися про співпрацю та на початку 2021 року підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, який передбачає партнерство у розвитку двостороннього туристичного потоку між Молдовою та Україною. Протягом 2021 року спільно було проведено ряд тренінгів та вебінарів, а також організовано презентацію турпродуктів в Києві та Кишиневі.
Category
Moldova
Commenting disabled.