...dnes byla bouřka a blesky v Hurghadě a posléze písečná bouře - video výlety s Pavlou po Hurghadě

0 Views
Published
...dnes 14.5.2020 kolem 18:30 byla bouřka v Hurghadě a tento blesk, byl vyfocen na obloze no a pak následoval lehčí deštík a posléze písečná bouře - Hurghada - Egypt, točeno dne 14.5.2020 ... no a pokud se video bude líbit tak opět moc děkuji za sdílení.... a určitě mi v komentářích nezapomeňte dát zpětnou vazbu!
Video zde: https://youtu.be/k8fuIs4w2kI

...Pokud by byl zájem tak toto je můj nově udělaný profil a kanál na YouTube a tady budou také moje online živá videa, ale ty jsou zatím závislé na tom, že musím mít nejdříve 1000 sledujících na profilu YouTube, takže to zabere nějaký čas a bude záležet na vás jak dlouho to bude trvat.
No a ti z vás kteří potvrdí odběr videí a kliknou na zvoneček budou dostávat upozornění na moje nově postovaná videa na mém profilu. No a postupně sem nahraji i má dřívější videa ať je vše na jednom místě tak si můžete potvrdit odběr videí, pokud vám moje videa dělají radost a baví vás potulky po Hurghadě s Pavlou online a mé občas zábavno-poučné klábosení.

... video výlety s Pavlou po Hurghadě a okolí vám přiblíží místa jako je Hurghada, El Gouna, Sahl Hasheesh ve státě Egypt. Online procházkou navštívíme místa jako je Sheraton na Sakale, Marina v Hurghadě, promenáda Mamsha v Hurghadě, rybí trh, mamsha Sherry street, Dahar, ovocno-zeleninovou tržnici kde uvidíte v reálu trh s ovocem a zeleninou, Sahl Hasheesh a město El Gouna. Egypt je krásný a historické památky jsou ho plné, ale má videa ukazují Egypt trochu jinak, je to tvář Egypta v reálném čase s procházkou po Hurghadě a jejím okolí s pohledem na Rudé moře.

...z důvodů, že mám na facebooku již dva profily a to Pavla Hladikova a Pavla Juhošová Hladíková a na obou již mám bezmála 5000 přátel a to je maximální limit, který facebook povoluje, tak to nyní řeším touto cestou a místo třetího profilu jsem udělala tyto mé osobní všeobecné stránky a komu se líbí mé posty, informace a mé aktivity může si dát na tuto stránku "To se mi líbí" a pak bude vše tak, jak má být ;-)
Mějte se krásně přátelé a všechny pozitivní dušičky, všem vám přeji krásné dny....
Zde je moje nová stránka na Facebooku:
https://www.facebook.com/Pavla.Hurghada.Egypt.nemovitosti.pronajem.vylety

Kontakt v českém jazyce:
✔ Pavla Hladikova
✉E-mail: egyptswiss@seznam.cz
✔https://www.facebook.com/RealityHurghadaEgypt
✔https://www.facebook.com/Pronajmy.hurghada.egypt
✔https://www.facebook.com/Vylety.Hurghada.Sahl.Hasheesh.ElGouna.Egypt

Zde je má skupina o Egyptě na Facebooku, kde můžete požádat o přidání Egypt - Hurghada různé informace a zajímavosti...!!!
https://www.facebook.com/groups/HurghadaEgypt/

Odkaz na moje videa a kanál na YouTube najdete zde:
✔Pavla-Hurghada-Egypt a jeho obdivovatelé
https://www.youtube.com/channel/UCu95oEGhGa39MypK02RZaNA
Category
Praha
Be the first to comment